Yamaha Yolda…  

Yamaha Motor Türkiye yeni Yamaha modelleri hakkında bilgi almak ve test etmek isteyen kullanıcıları için hayata geçirdiği ”Yamaha Yolda” projesiyle İstanbul’dan sonra Bursa’da Yamaha Start Motor’un ev sahipliğinde 2tekerci dostlarımızı bir araya getirdi.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Gs_vmPBw8Uk” autoplay=”yes”]

14-15 Nisan tarihlerinde yapılan etkinlikte 2018 model XMAX 400, XMAX 300,  XMAX 125, NMAX 155, Tricity 155, YZF-R25,  MT-07, MT-25 ve Tracer 700’ü test etmek isteyen sürücüler, Yamaha Riding Academy’nin deneyimli eğitmenleri ve Start Motor’un teknik ekibi eşliğinde hem eğlenceli bir gün geçirdiler, hemde merak ettikleri yeni modeller hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular.

Güvenlik ekipmanına sahip olmayan 2tekerci dostlarımızıda bu testten mahrum bırakmayan Start Motor, gerekli ekipmanları sürücülere temin ederek güvenli bir sürüş için gereken desteği sağladı.

İkinci etapta  21 – 22 Nisan’da Balıkesir ve üçüncü etapta  28 – 29 Nisan’da İzmir’de olacak ”Yamaha Yolda” ekibi, ön kayıtla test sürüşlerine katılacak motosikletlilerle buluşmaya devam edecek.

http://www.yamaha-motor.com.tr

Start Motor ”Yamaha Yolda” ekibini Bursa’da misafir etti” te bir düşünce

  1. AHMET SOYKAR diyor ki:

    Daha önceden haberimiz olsaydı bizde teste katılmak isterdik.Bu tür etkinliklerin daha iyi duyurulması gerekiyor:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.