Turuncu Motosiklet Takip Sistemleri Bursa Yetkili Bayii 

ModaMotor & Turuncu

Moda Motor, Turuncu motosiklet takip sistemleri Bursa bayisi, satış, destek ve montaj noktası olarak hizmet vermektedir.

Hemen Başvurun Nasıl Çalışır?

Moda Motor & Turuncu işbirliği ile motosiklet takip sistemlerinin kurulum ve desteğini vermektedir.

Turuncu Motosiklet Takip Sistemleri

Turuncu Motosiklet Takip Cihazları motosiklet güvenliğinizi artırmak ve kontrol altında tutmak için geliştirilmiştir. İşte sunulan özellikler:

  • Sesli Alarm ve Entegre Buzzer Sistemi: Motorunuzda herhangi bir hareket algılandığında, entegre buzzer sistemi ile sesli alarmlar sayesinde anında güvenliği sağlama imkanı.

  • G-Sensör ile Anlık Bildirimler: Ani savrulma, çukura düşme veya devrilme durumlarında G-sensörü ile anlık bildirimler alarak olası kazaları hemen öğrenme şansı.

  • %100 Yerli Üretim: Kullandığınız ürünler tamamen yerli üretim olup Çanakkale Teknopark yerleşkesinde geliştirilmektedir, güvenilirliğin ve kalitenin simgesidir.

  • Telefon Araması ve Dijital Motor Kilitleme: Bildirimler kapalı veya duymadınız mı? Merak etmeyin, sizi telefon ile arayarak bilgi veriyoruz. Ayrıca, motosikletinizin çalınması durumunda uzaktan motorun çalışmasını tek tuşla engelleme imkanı.

  • Düşük Güç Tüketimi: Turuncu MTS düşük güç tüketimi sayesinde uyku modunda sadece 0.07mA akım çeker, böylece enerji tasarrufunu sağlar.

Moda Motor olarak, müşterilerimize en iyi güvenlik çözümlerini sunmayı taahhüt ediyoruz. Turuncu Takip Sistemleri ile motosikletinizin güvenliğini dijital olarak sağlamak için bize katılın!