Suzuki Test Günleri Motosiklet dünyasının en tecrübeli markalarından Suzuki Test birbirinden başarılı modellerini iki teker tutkunlarının beğenisine sunmak ve test etme imkanı sağlamak amacıyla Mayıs ayında Türkiye’yi geziyor. Suzuki’nin toplamda 6 ili kapsayan test günleri Kuşadası’ndan başladı.

27 Mayıs tarihine kadar devam edecek test günleri kapsamında Suzuki, sırasıyla Kuşadası, Antalya, Konya, Ankara, Bursa ve İstanbul’da motosiklet severlerle buluşacak. Motosiklet dünyasının lider markalarından Suzuki, 27 Mayıs tarihine kadar keyifli sürüş günleri düzenliyor.

Sahip olduğu yüksek teknolojiyle ön plana çıkan ve sınıfının en dikkat çekici motosikletleri olan Suzuki modellerini yakından incelemek ve test etmek isteyenler Mayıs ayında Suzuki keyifli sürüş günlerinde buluşuyor.

Suzuki’nin toplamda 6 ili kapsayan test günleri Kuşadası’ndan başladı ve sırasıyla Antalya, Konya, Ankara, Bursa ve İstanbul illerinde devam edecek. Test sürüşü aktivitesine katılmak isteyenler, yetkili satıcı bilgilerine www.suzuki.com.tr adresi üzerinden ulaşabilecek.