Honda, Honda’nın 2020 CRF Cross&Off-Road serisinin detaylarını açıkladı, daha fazla güç, yükseltilmiş şasi bileşenleri ve yeni renk kitlerini güncellemeler ile duyurdu.

Honda, geleneksel St-black’de mevcut olan üç makinenin hepsine daha geleneksel kırmızı ve beyaza ek olarak yeni renkler ve grafikler hediye etti.

Her üç motosiklette de yalnızca değişiklik bildirilse de, geçen yılın Eicma ve Motorcycle Live şovlarında gösterilen bir CRF450L Rally konsepti hakkında, daha sonraki bir tarihte üretim için tekrar bahsedilebilir.

honda-crf-250l-7903964

Bunun yanı sıra, Honda, CRF250R’nin dikkat çekmesiyle, revizyonlar yaptığını açıkladı; daha büyük CRF450R’den alınan şasi yükseltmeleride bu revizyon içerisinde dikkat çekenlerden.

Bununla birleştiğinde düşük ve orta aralıktaki çamurlukta bir artış, yükseltilmiş bir silindir kafası ve piston tasarımı gibi bazı iç dolgulama sayesinde maksimum güç ve torkta % 8 oranında artış elde ediyor.

Bu geliştirilmiş performanstan yararlanmak için Honda, motosikletin ikinci vitesi revize etmiş ve üçüncü ve dördüncü sıralara düşük sürtünmeli kaplamalar eklemiştir. Dahası, şasi esnekliğini artırarak, kasa içindeki ve ağırlıktaki azalmalar ile stabilite de geliştirildi.

Kaynak : www.motorcyclenews.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Satış & Servis Destek