E-MOTORBIKE

Günümüzün en verimli, en ekonomik ulaşım araçları elektrikli motosikletler

Hemen Bir Tane Edinin

Elektrikli motosiklet veya bisiklet modellerimizi bizzat mağazamıza gelerek inceleyebilir, yada 2tekerciden.com web sitemiz üzerinden direkt satın alabilirsiniz.

Modelleri İncele

Elektrikli Motorlar Nasıl Çalışır?

Elektrikli motosikletlerde sıvı yakıtla çalışan bir motor yerine şarj edilebilir akü ile çalışan elektrik motorları kullanılır. Elektrikli motosikletler şarj edildiğinde akünün perfrmansı ve motosikletin teknolojisine göre 40 ila 120 km menzile sahiptir. Akülerin ömrü 2 ila 10 yıl arasında değişebilir. Elektrikli motosikletler şehir trafiğinde sürüş için mükemmeldir. Şehir trafiğinin dur-kalk doğası sayesnde akü rejeneratif frenleme ile şarj edilebilir, böylece daha uzun süre dayanır.

Elektrikli Motorların Avantajları

Tüm elektrikli araçlar gibi, motosikletler bile çevresel faydalara sahiptir. Elektrik motorlarının sıvı yakıt motorlarından daha temiz olduğunu biliyoruz, çünkü atık üretmezler. Bir elektrikli scooter satın almanın ana nedeni budur, ancak başka avantajları da vardır.

Elektrikli motosikletler diğerlerinden daha sessizdir, çünkü elektrikle çalışan bir motorun gürültüsü çok daha azdır. Bu scooter’lar da daha ucuzdur ve sürekli bakım gerektirmezler. Çünkü bir elektrik motorunda yağ deposu ve egzoz borusu gibi donanımlar bulunmaz. Ekonomik tasarrufların ve çevreye saygının ötesinde, elektrikli motosikletler çok verimlidir. Motor doğrudan ivmelenir ve böylece  sürüş sırasında vites değiştirmeye gerek kalmaz.

Motosikletin Geleceği

MotoBlog

ModaMotor Aktüel

Savaş motosikletleri, askeri operasyonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ve donatılmış özel motosikletler

Savaş motosikletleri, askeri operasyonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ve donatılmış özel [...]

Devamı
Moda Motor’dan Müşterilerimize: Bursa’da Motosiklet Granaj Tamir ve Boya Hizmeti

Sevgili Motosiklet Tutkunları, Moda Motor olarak, Bursa’daki motosiklet sahiplerine sunduğumuz [...]

Devamı

Mağazamızda Test Edin

Ürün grubumuzda bulunan elektrikli motosikletleri mağazamıza gelerek inceleyebilir, mağaza içinde test edebilirsiniz.

Randevu alın