50 cc Motosiklet Mağazası

İhtiyacına ve zevkine en uygun 50 cc motosikleti seç

Moda Motor birçok marka ve model sıfır 50 cc motosiklet, uygun fiyatlar, servis ve ikinci el desteği ile hizmet veriyor. Düşük motor hacmi ile yakıt tüketiminde tasarruf ettiren modelelri inceleyin.

Hemen Bilgi Al 50cc Servis Yedek Parça
Rethink workplaces

En iyi Scooter hangisi?

Bunun kolay bir cevabı yok. Moda Motor 50cc serisindeki onlarca model scooterdan birini seçmeden önce bazı özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Fiyat, performans ve satış sonrası hizmetler önceliğimizdir.

01. Yetenek Seviyesi ve Yaş

Motosikleti dengeleme konusuna henüz hakim olmayan genç biniciler iki tekerleğe hazır olmayabilir. Böyle bir durumda elektrikli motosikletler daha iyi bir seçim olacaktır. 

02. Renk ve Tasarım

Her 50cc scooterın bir tarzı ve renk düzeni vardır. Tekerlekler, gidonlar ve gövdede kendi tarzınızı oluşturmak için bir çok seçenek bulunur. Bu seçenekleri en başından incelemek daha sonraları tam istediğiniz tarzda bir görünüm oluşturmanızı sağlar.

03. Maksimum Yük

Tüm 50cc scooterlar, maksimum binici ağırlığına sahiptir. Tavsiye edilen maksium yük kapasitesini aşmak sadece performansı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda akslar veya gidonlara da zarar verebilir. 

04. Maliyet

Bazı 50 cc motosikletler vergiden muhaf olması nedeniyle ekonomik avantaj sağlar. Vergiden muaf 50 ccmotorlar motosiklet kataloğumuzda filtrelenmiştir.

05. Ehliyet

Bazı 50 cc motosikletler B tipi ehliyetle kullanılabilir, A tipi ehliyet almakla uğraşmak istemiyorsaznı bu modellerden birini tercih edebilirsiniz.

İhtiyacına En Uygun 50cc’yi hemen bul

marka-logoartboard
Ekonomik Motosiklet

50 cc Scooter Teknolojisi

Modern küçük hacimli 50cc motorlu scooter’lar, kolay kullanım ve çok yönlü teknolojiler ile birlikte modaya uygun seçeneklere sahiptir. Ayrıca, ihtiyaç duyulan motor performans özellikleri ve motosiklet ağırlığına ilişkin gereksinimler nedeniyle birçok yeni şasi konsepteri geliştirilmiştir.

Düşük Hacim, Düşük Fiyat, Kolay Kullanım

Yeni konsept 50 cc motosikletler hafif konstrüksiyon ve dayanıklılığa ek olarak motor hacmi ve teknoljiye bağlı düşük maliyetli bir ulaşım seçeneğidir. Bir scooterın sürüş özellikleri, süspansiyon bileşenlerinin etkileşiminden, montaj sisteminden ve şasinin sertliğinden doğrudan etkilenir. 

50 cc Motosikletler Ne Kadar Hızlı?
uygun fiyatlı 50cc motosiklet

Vergiden Muaf 50cc’ler

50 CC Motosiklet Satın almak

50cc bir motosiklet satın almak, oyuncakla gerçek arasında bir motosiklete sahip olma hissi verebilir. Yine de 50cc hacimli motosikletlerde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bursa’da olduğu gibi yoğun trafikte, özellikle belirli bir amaç için motosikletinizin her gün kullanıyorsanız olmadık bir zamanda sorun yaratmaması için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Vergiden Muaf Modeller

50cc’lik scooterlar teknik dökümanda genelde 49cc olarfak geçer ,çünkü 50cc denilen motor gerçekte 49.6cc’lik bir motora sahiptir. Burada “cc” motorun gerçek ölçülebilir boyutuna atıfta bulunarak motor hacmini santimetreküp olarak ifade eder.

Ortalama 50cc motor hacmine sahip bir scooter maximum 70 km/h maksimum hız yapar. Kısa mesafe sürüşler, şehir içi seyahat vb. için idealdir ve genellikle B sınıfı sürücü ehliyeti ile kullanılabilirler. Bazı 50cc motosikletler Motorlu taşıtlar vergisinden muaftır.

Garantiler

Satış Sonrası Destek

50 cc motosiklet mağazası

Uygun Fiyatlar

50 CC Motor Fiyatları

Öncelikle nasıl bir motora ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Bunu yapmak için de en çok hangi amaçla kullanacağınızı göz önünde bulundurun. Amacınız fiyat için de önemli bir wetken olacaktır.

Ekonomik bir 50cc ‘nin fiyatı 2020 Ocak itibarı ile 4.000 ila 7.000 TL arasında değişebilir. 50cc beni kesmez diyor ve yamaha x-max türünde bir maxi-scooter tercih ediyorsanız ödeyeceğiniz fiyat önemli ölçüde artacaktır.

Mağaza

 

Aslında motosikletleri ucuz veya pahalı diye tanımlamak bazen doğru bir yaklaşım olmayabilir; çünkü ucuz diye birşey yoktur. Ödediğiniz paranın karşılığını alabilmeniz ve motosikleti alma nedenizi tatmin edebimeniz önemlidir. Süper ucuz bir 50cc motosikletin daha kısa ömürlü olacağını ve bir sürü arıza çıkaracağını tahmin etmek zor değildir.

Motosiklet Servis

Kuryeler İçin İdeal

50 cc Benzinli veya Elektrikli Motosikletleri Bursa Mağazamızda İnceleyin

Bursa’nın en moda motosiklet mağazası Moda Motor, Davutdede Metro Durağı 200m altında hizmet vermektedir. Mağazamızda, ister benzinli, ister elektrikli motor modellerimizi inceleyebilirsiniz. Sıfır ve 2. el 50 cc motosikletlerimiz Moda Motor Show Room’da sizleri bekliyor. Moda Motor ayrıca motosiklet tamir ve bakım servis hizmetleri de vermektedir.

Scooter Motosikletler

Scooter Motosikletler

Click me!

Motosiklet Tutkularından Bir Marka Daha

Moda Motor

Moda Motor, Korkmazlar Medya bünyesinde, 2tekerciden.com 2 el motosiklet portalı ve pazaryerinden sonra, şehir tipi iş ve gezinti motosikletleri ağırlıklı konseptidir. Moda Motor ürünlerini mağazamıza gelerek test edebilirsiniz.